SOLD LISTINGS
$925,000
$1,050,000
11.9%19348 Honeysuckle RD, Council Bluffs, IA 51503
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$420,000
$439,000
4.3%14607 S 17 ST, Bellevue, NE 68123
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$385,000
$390,000
1.3%62165 195 ST, Pacific Junction, IA 51561
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$379,000
$379,000
19295 Garner AVE, Council Bluffs, IA 51503
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$375,000
$389,000
3.6%5003 S 194 ST, Omaha, NE 68135
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$323,000
$305,000
5.9%816 S Osage ST, Papillion, NE 68046
Listed by DeDee Oliver Prime Home Realty
$300,000
$297,000
1.0%3719 Buccaneer BLVD, Plattsmouth, NE 68048
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$295,000
$295,000
13708 Lillian ST, Omaha, NE 68138-0000
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$285,000
$285,000
324 Warren ST, Council Bluffs, IA 51503
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$280,000
$280,000
3509 Looking Glass DR, Bellevue, NE 68123
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$280,000
$280,000
14506 S 29 CIR, Bellevue, NE 68123
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$274,900
$274,900
13411 Hascall ST, Omaha, NE 68144
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$270,000
$262,500
2.9%7879 Tilford CIR, Ralston, NE 68127
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$270,000
$265,000
1.9%5511 S 105 ST, Omaha, NE 68127
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$268,500
$268,500
10905 S 17 ST, Bellevue, NE 68123
Listed by DeDee Oliver Prime Home Realty
$260,000
$275,000
5.5%703 Mills AVE, Pacific Junction, IA 51561
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$255,000
$247,500
3.0%4344 Washington ST, Omaha, NE 68107
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$250,000
$242,500
3.1%5639 Emile ST, Omaha, NE 68106
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$234,000
$234,000
905 S 42 ST, Omaha, NE 68105
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$210,000
$210,000
1205 27 AVE, Council Bluffs, IA 51501
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$200,000
$200,000
3124 Forest Lawn AVE, Omaha, NE 68112
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$195,000
$195,000
1712 Ave B, Council Bluffs, IA 51501
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
$110,000
$75,000
46.7%4427 Pierce ST, Omaha, NE 68105
Listed by DeDee Oliver PJ Morgan Real Estate
See Less
ACTIVE LISTINGS
- 3 Beds2 Baths1,455 SqFt1/32 32Pending
$299,500
- 4 Beds2 Baths2,040 SqFt1/28 28Pending
$214,900
- 4 Beds4 Baths3,726 SqFt1/52 52New
$429,900
- 7 Beds5 Baths4,706 SqFt1/84 84Active
$699,000
- 3 Beds1 Bath1,063 SqFt1/19 19Active
$185,000